Olimpos Çamlık Pansiyon

Blog Yazıları

Antalya dan Olimpos Transfer Hizmeti

Olympos 2018 yaz sezonuna hazırlanırken yıl boyunca bizi ziyaret eden tüm misafirlerimize teşekkür ediyoruz. Her geçen yıl artan ilginiz bizi motive ediyor ve her geçen yıl kendimizi bu sayede yeniliyoruz. 2017 senesi  geçen yıllara oranla Olimpos’a ve Çamlık Pansiyon’a ilgi daha fazlaydı. Bu ilgi sürdükçe Çamlık Pansiyon olarak yenilikler ile bir sonraki sezonu heyecanla bekliyor olacağız.

Çamlık Pansiyon Olimpos’a rahat, konforlu bir ulaşım isteyen misafirlerimiz için Antalya Havalimanı ve Otogar’ından transfer hizmeti veriyor. Minibüs vs gibi ulaşım araçları yerine özel araçla Olimpos’a gelme isteğinde iseniz bu hizmet tam size göre. Bize uçağınızın veya otobüsünüzün geliş saatini bildirmeniz yeterli. Sizi Antalya’dan alıyoruz ve siz arka koltukta manzaranın tadını çıkarırken kendinizi Olimpos Çamlık’ın önünde buluyorsunuz:)

Transfer fiyatları için bizi arayabilirsiniz. Tel: 0 242.892 12 57  Cep: 0 543 573 31 10

Yine kış sezonu da açık olan Çamlık Pansiyon , sakinlik isteyen ve Olimpos’u kışın ziyaret etmek isteyen misafirlerimize hizmet verebilmek adına açık ve hazır durumda sizleri beklemekte……

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam Önleyici Soru: