Olimpos Çamlık Pansiyon Olimpos Çamlık Kış Aylarında da Açık
Olimpos Çamlık Kış Aylarında da Açık
Olimpos Çamlık Kış Aylarında da Açık

Olimpos’u sadece deniz – kum – güneşten ibaret olarak düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Alında bu aylar Olimpos’un en tatlı ayları, deniz suyu henüz soğumadı, hava gündüzleri sıcak ama bunaltmıyor akşamları ise ateş yakıp başında sohbet etmelik. Yani Olimpos her mevsim farklı güzel ve Çamlık Pansiyon hep açık..

Olympos genel olarak yaz aylarında yoğunluk yaşayan tatil yörelerinden birisidir. Çoğu insan bunu böyle bilir  ama eksik bilir. Olimpos yazın elbette güzeldir, aslında Olimpos her daim güzeldir ama sonbaharda ve kış aylarında farklı güzeldir.

Eğer genel olanı değil de özel olanı seviyorsanız kış aylarında Olimpos size özel olacaktır. Upuzun kumsalda birkaç kişi dışında kimse yokken ayakkabılarınızı çıkarıp yürüyebileceksiniz. Dalgalar sahili döverken denizin her zaman girilebilir bir su birinkitisi olmadığını göreceksiniz. Standartın dışında bir çok farklı güzelliğe şahit olacaksınız. Tüm bunları yaz aylarında yaşamanız olası değil. Yazın deniz, kum, güneş peşinde olanların kendini mavisine bıraktığı bir yerken kışın Olimpos’un apayrı bir yüzünü göreceksiniz.

Olimpos ağaç evler denince akla gelen en eski işletmelerden birisi olan Olimpos Çamlık Pansiyon tüm bunların bilincinde sizleri kış aylarında da konuk ediyor. Hem daha uygun fiyatlarla..