Olimpos Çamlık Pansiyon Olympos Nasıl Bir Yerdir ?
Olympos Nasıl Bir Yerdir ?
Olympos Nasıl Bir Yerdir ?

Olimpos diğer tatil yörelerine benzemediği gibi , Olimpos’ta sıradan bir tatil yapamazsınız. Türkiye’de ki  tatil anlayışı ekseriyatla beş yıldızlı otellerinin açık büfeleri , animasyonları , değişik etkinlikleri ve havuzlarının hayal edildiği bir yapıdadır. Kültür turizminin henüz pek yaygınlaşmadığı memleketimizde, Olympos tam olarak Kültür turizmine yönelik olmamakla beraber aslında hem kültür , hem denizi içeren bir konsepttedir. Ama lüksten ziyade daha mütevazi ortamlarda sizleri ağırlayan bir yapıya sahiptir.

Olimpos ağaç evler kliması olan  , duşu 24 saat sıcak suyu ve tuvaleti içinde olan konaklama mekanları olsalar da lüks sınıfa girmezler. Konforlu , temiz ama  teknolojiden  , kalabalıklardan uzak huzurlu bir ortam   Olympos’tadır. İnsanın doğal yapısını henüz bozmadığı dağların çevrelediği denizi ile sizleri büyüleyecek olan Olympos , yine tamamen doğal ortamlarda konaklama imkanı sağlamaktadır.

Olympos Çamlık Pansiyon bu konseptle hareket ile tamamı bungalov  olan konaklama yerlerini portakal ve nar ağaçlarının içine inşa etmiştir. Ağaç evinize yürürken başını eğmezseniz portakallara çarpabilirsiniz.

Kısaca Olympos lüksten ziyade doğallığı tercih edenlerin yurdudur.