Olimpos Çamlık Pansiyon Olympos’ta Bahar Canlılığı
Olympos’ta Bahar Canlılığı
Olympos’ta Bahar Canlılığı

Olympos 1 Mayıs İşçi Bayramı sebebiyle cuma gününün hafta sonuna bağlanmasını fırsat bilip kısa da olsa bu 3 günü tatil olarak değerlendirmek isteyenler ile doldu taştı. Özellikle Antalya merkezden 3 günlük tatili değerlendirmek isteyenler an itibariyle Olympos’a adeta akın ettiler.

Baharda nisan – mayıs aylarında üniversite turları ile yoğunluk yaşayan Olympos böylece mayıs ayını dolu dolu karşılıyor. Sakinlik yerini canlılığa bıraktı ve yaz sezonunun açılışı gibi bir durum oluştu.

Olimpos Çamlık Pansiyon’da bu hareketlilikle birlikte doluluk oranları % 90 lara çıktı. Üniversite öğrencilerinin yanı sıra baharı Olympos’ta hissetmek isteyenler pansiyonumuzu doldurdular. Portakalların çiçek açtığı bu dönem Olympos’ta baharı iliklerinize kadar hissedebilirsiniz. Gündüzleri bunaltmayan güneş ile denize girebilir, bol oksijenli yürüyüşler ile günü değerlendirebilirsiniz. Sevgilinizle bisiklet kiralayabilir, bisikletle Olympos turu yapabilirsiniz.

Olympos her mevsim ayrı güzel ama elbette bahar aylarında çok farklı güzellikleri barındırıyor. Kendinize bir güzellik yapın ve baharı Olympos’ta karşılayın. Olimpos Çamlık Pansiyon’da mayıs ayı fiyatları oldukça uygun, bu fırsatı kaçırmayın…