Olimpos Çamlık Pansiyon Yaz Gelmeden Olimpos’a Gelin Bahara Şahit Olun
Yaz Gelmeden Olimpos’a Gelin Bahara Şahit Olun
Yaz Gelmeden Olimpos’a Gelin Bahara Şahit Olun

Evet, yaz gelmeden gelin, yazın nasıl olsa gelirsiniz  Ve siz baharı Olympos‘ta yaşayın diye Olimpos Çamlık Pansiyon akıllara zarar bir kampanya düzenledi. Erken rezervasyonlarda  oda + kahvaltı + akşam yemeği  fiyatını 40 TL ye indirdik. 40 TL ödüyorsunuz ve ağaç evlerde kalıyorsunuz, kahvaltınız da Olimpos Çamlık Pansiyon’dan.

Kış ayları için düşünülen kampanyaya o kadar yoğun bir ilgi geldi ki , Olimpos Çamlık kampanyayı bahar aylarına da taşımayı uygun gördü. Bu fiyatlar ile çok para kazanmak gülünç bir durum olacaktır belki ama bu kampanya sayesinde daha geniş bir kitle ile tanışma, daha geniş bir kitleye Olimpos Çamlık Pansiyon’u tanıtma imkanı bulduk.

Misafir portföyü ağırlıklı olarak referansa dayanan Çamlık Pansiyon’un, bu sayede daha çok referans göstereni oldu. Olimpos’ta ağaç evler konseptini ilk uygulayan işletmelerden birisi olan Çamlık Pansiyon sizlerin tavsiyeleri sayesinde uzun yıllardır müşteri konusunda yılın 12 ayı sıkıntı çekmiyor. Başarılı olabilmenin yolunun sizlerin memnuniyetinden geçtiğini daha işletme kuruluşunda idrak eden Karataş ailesi, ilk günden bugüne sizleri Olimpos‘tan mutlu, yüzünüzde gülümseme ile uğurlamak adına hizmet kalitesini hep en üst düzeyde tutuyor.

Bu bomba kampanyadan sizde yararlanın, Olimpos’ta bahara şahitlik edin.Kişi başı  oda + kahvaltı + akşam yemeği fiyatımız 40 TL.

Kampanya Detayları için Tıklayın
Olimpos’a bahar   geldi, inanmıyorsanız gelin kendi gözlerinizle görün