Olimpos Çamlık Pansiyon

Olimpos Çamlık

Çamlık Pansiyon

Tarihi Olympos Antik şehrine çok yakınlığıyle ve doğal dokuyu koruyan ağaçevleriyle mükemmel bir tatil yeridir. 1996’dan beri Türk Turizmine verdiği hizmetle adını dünyaya da duyurmuştur.olimpos-camlik

Avustralya’dan-Kanada’ya, İrlanda’dan-Fransa’ya dünyanın pek çok ülkesinden gelen turistleriyle Olympos’un gözde konaklama yeri olmuştur.

Ayrıca Olympos’ta sıcak bir aile ortamı sunduğu için yerli turistlerin de ilk tercih yeri olmuştur.
Yılın 12 ayında açık olan pansiyonumuzda, her mevsim farklı renk ve zevkin yaşam keyfine varırsınız.
Mükemmel sahil şeridi ile Akdeniz’in en güzel koyunda denizin ve güneşin tadını çıkarırsınız.

Olimpos sizlere sadece deniz- kum – güneş tadında bir tatil değil, tarih ve doğal dokusu ile kültür turu kıvamında aynı zamanda da bol aktivite içeren bir tatil geçirmenizi sağlar. Bu anlamda Türkiye’nin en farklı turistik beldelerinden birisidir. Bakir denizi – koyları , kilometrelerce uzanan kumsalı, yemyeşil dağları – yürüyüş parkurları, antik kalıntıları, rafting, camlik_agacev1trekking, yamaç paraşütü, tekne turları gibi bir çok farklı alternatif heyecan kaynağı ile tatil günlerinizin dopdolu geçmesi mümkündür. Geceleri ise sabaha kadar açık disko- barlar, canlı müzik dinleyebileceğiniz mekanlar, kumsalda ateş başı sohbetleri, Yanartaş turları ile sabahın ilk ışıklarına kadar dolu dolu eğlence sizi bekliyor.

Sıradan hizmetlerin üzerine farklılık oluşturacak hizmetleri eklemeye çabamız yine sizleri daha mutlu edebilmek adınadır. Sizlerin talepleri doğrultusunda her yıl yenilenen işletmemiz 2015 yaz sezonu için hazır durumda. Yılın 12 ayı açık olan Olimpos Çamlık Pansiyon özellikle yoğun geçen yaz sezonu için tüm hazırlarını tamamladı, sizleri bekliyor. Erken rezervasyonlarda % 20 indirim seçeneğiniz mevcuttur. Tatilinizi erkenden planlamanız durumunda daha uygun fiyatlarla tatil yapabilirsiniz.

Olimpos Çamlık Pansiyon bölgenin ilk işletmelerinden birisi olarak sizlere doğa içerisinde huzur ve eğlence dolu keyifli bir tatil imkanı sunuyor ve tüm bunlar diğer tatil bölgelerinin konaklama ücretleri esas alındığında oldukça uygun fiyatlar ve imkanlarla…

 

ODALAR

Oda Detayları için tıklayın : 

 

Duble Ağaç Evler            Single Ağaç Evler           Delüks  Ağaç Evler

 

Akdeniz boyunca sahiller maviye boyalıdır. Alışılmışın dışında maviler bekler sizi her bir koyda. Yine yeşil her ne kadar Karadeniz’e yakışsa da Akdeniz’de bir başkadır. Olympos’ta ise her ikisi de ayrı tonlardadır.
Kaç tane sahil vardır ki şemsiye yerine dağın gölgesi kullanılsın ? Kaç kumsala ticari mantık girememiştir ?

Olimpos’ta denize girip biraz açıldığınız da ardınıza dönüp bakın ve gördüğünüz manzarayı beyninize kazıyın. Mavinin en derinine gömülmüşken ardınızda yemyeşil dağları göreceksiniz. Bir yanınız Akdeniz’in mavisi, bir yanınız Toroslar’ın heybeti. Olimpos Koyu

camlik_sedir4

bu anlamda eşi bulunmaz bir yer. Sit alanı oluşu sebebiyle insan eli değmemiş ve bu sayede güzelliğini koruyabilmiş bir güzellik. Portakal ve nar ağaçlarının gölgesinde hamak keyfi yapmak ? Cümlenin kuruluşu bile huzur veriyor değil mi ? Çamlık Pansiyon geniş bahçesi ile sizleri hem hamak hem de kamelya keyfine bekliyor. Serin Olimpos gecelerinde sabaha kadar sohbete demlenmek mümkün. İsteyen sabaha kadar açık disko – barlarda, canlı müzik yapan cafelerde sabahlarken isteyen sükunete teslim olabiliyor. Yıldızları saymak isteyen sevgililer kendilerini sahile atıyor ve dalga sesleri eşliğinde geceye teslim oluyorlar. Olimpos sizi teslim almak için ille de bir yol buluyor, yeter ki ayağınız Olimpos’a düşsün.

Çamlık Pansiyon ise sizi mutlu etmek için ille de bir yol buluyor, yeter ki Çamlık Pansiyon’a yolunuz düşsün 🙂

Olimpos sizlere bakir güzellikler sunuyor…